Подробни бележки за шприцоването

Солта върху повърхността на доматените листа полепва и се получава тънък филм, който е в състояние да не допуска разпространението на инфекцията.

Всяка година се сменя мястото на различните култури, за да се запази почвата, да се предпазят растенията от болести и т.н. Консултирайте се с агроном за разяснения.

Посолството на Румъния, намиращо се на столичния бул. "Михай Еминеску", отваря вратите си за граждани за първи път.

предотвратява от излишната влага да не загният доматите;

Когато третирате с фунгициди, не забравяйте, че доброто покритие е от съществено значение.

Померан. Цена в развъдник и др. Отглеждане, размери, мини

Те разпространяват капчиците, така че продуктът да може да проникне навсякъде. Адювантът намалява повърхностното напрежение на работния разтвор. Той създава еднообразен филм върху листата на третираните растения, като подобрява прилепимостта на продуктите за растителна защита и листните торове и ускорява тяхното действие.

Уверете се, че спазвате интервалите между третиранията, посочени на етикета на продукта, за да избегнете причиняването на повреди на дърветата.

За да подобрите тора, можете да добавите дървесна пепел. Той е източник на фосфор-калиеви вещества и микроелементи, полезни за градинските растения.

В тази статия ще се опитаме да обобщим каква е най-ефективната схема за пръскане на домати, като разгледаме сроковете и някои от препаратите, чрез които да постигнете високи добиви, чрез растителна защита.

Срещу попови прасета се изпозлват хризантеми. Нарязват се на ситно стъбла от цветята и се заряват до корените, по една щипка на корен е достатъчно.

Борбата с вредителите и болестите е от ключово значение за овошките. Пръскането с препарат под всякаква форма е безвредно за вас и оранжериите ви.

Фитофтората може доста успешно да прекара зимата, където е попаднала заедно с необраните върхове, и да прониква Пръскане надълбоко в почвата.

Против тях трябва да се пръска с биопрепарати, за да се отстранят и да не доближават културите.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Подробни бележки за шприцоването”

Leave a Reply

Gravatar